Connect with Us

Urrejnë të mërzisin të tjerët/ 5 shenjat e horoskopit që i mbajnë problemet për vete

Kuriozitete

Urrejnë të mërzisin të tjerët/ 5 shenjat e horoskopit që i mbajnë problemet për vete

Publikuar

-

Peshorja

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje horoskopi i shmangin gjithnjë konflikteve sidomos me partnerët e tyre, kështu që ata ripërtypin pakënaqësitë e tyre. Më pas ata mërziten për këtë. Kjo nuk ndodh shpesh por kur ndodh shpërthejnë në emocione dhe bëhen të papërmbajtshëm.

Peshqit

Peshqit janë nga ata që nuk u pëlqen të lëndojnë njerëzit apo ti shohin ata të mërzitur kështu që në shumë raste ata mundohet të ripërtypin ndjenjat e tyre. Janë njerëz esktremisht shumë të mirë ndaj dhe tregohen shumë të kujdesshëm në mënyrën se si duhet të shprehen.

Bricjapi

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje përpiqen të mbajnë veten dhe kontrrollin duke e mbajtur ditën të zënë me punë gjithë kohës. Ata sigurohen që partnerët e tyre janë mirë dhe tregojnë kujdes që të mos i lënë ata pas dore.

Demi

Askujt nuk i pëlqen të refuzohet, por Demi e urren këtë gjë. Demi ka një zakon t ahstypë dhe ta mbajë për vete dhimbjen dhe të duket sikur nuk i vret asgjë, as sëmundja apo inati. Ata duan të jenë të fortë  për partnerët e tyre dhe mendojnë se të shprehurit ndjenjat nuk është diçka që i bën njerëzit e fortë.

Virgjëresha

Në çdo marrëdhënie ekzistojnë gjëra të vogla që na shqetësojnëpor disa prej tyre kthehen në probleme shumë të mëdha. Në vend që t’i shprehin ato, Virgjëresha i mban brenda vetes. Çështja është se problemet mbeten aty sado që ata përpiqen ti shmangin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Sapuni, “arma” më e fortë kundër Coronavirus

Publikuar

-

Nga

Një nga këshillat kryesore në luftën kundër koronavirusit, përpos karantinës në shtëpi, është larja e shpeshtë e duarve me ujë dhe sapun. Mjekët dhe hulumtuesit jo vetëm mendojnë se kjo nuk është thjesht një masë higjienike bazike, por që kemi të bëjmë me një nga armët më efektive jo vetëm kundër koronavirusit, por edhe ndaj […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si ta forconi imunitetin tuaj gjatë pandemisë globale/ 4 këshillat që duhet të ndiqni patjetër

Publikuar

-

Nga

Ndërsa situata e koronavirusit intensifikohet, ju pyesni veten: Si mund ta mbaj veten të shëndetshëm gjatë kësaj periudhe izolimi? Përgjigja qëndron në ndjekjen e udhëzimeve të fundit për distancimin shoqëror, larjen e duhur të duarve dhe direktivat lokale për qëndrim në shtëpi Por ka edhe mënyra për të forcuar sistemin tuaj imunitar. Dieta është një […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Gjithnjë me “këmbë në tokë”/ 3 shenjat e horoskopit që kanë besim tek vetja

Publikuar

-

Nga

Gaforrja Gaforret muk pretendojnë të bëhen dikush që nuk janë dhe qëndrojnë gjithnjë të vërtetë me vetveten. Ata i mbështesin të tjerët dhe janë origjinalë në shprehjen e dëshirave për të patur sukses. Peshqit Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë me këmbë në tokë pasi e dinë vlerën e jetës dhe gjithçka që mund […]

LEXO TE PLOTE