Connect with Us

Urrejnë të mërzisin të tjerët/ 5 shenjat e horoskopit që i mbajnë problemet për vete

Kuriozitete

Urrejnë të mërzisin të tjerët/ 5 shenjat e horoskopit që i mbajnë problemet për vete

Publikuar

-

Peshorja

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje horoskopi i shmangin gjithnjë konflikteve sidomos me partnerët e tyre, kështu që ata ripërtypin pakënaqësitë e tyre. Më pas ata mërziten për këtë. Kjo nuk ndodh shpesh por kur ndodh shpërthejnë në emocione dhe bëhen të papërmbajtshëm.

Peshqit

Peshqit janë nga ata që nuk u pëlqen të lëndojnë njerëzit apo ti shohin ata të mërzitur kështu që në shumë raste ata mundohet të ripërtypin ndjenjat e tyre. Janë njerëz esktremisht shumë të mirë ndaj dhe tregohen shumë të kujdesshëm në mënyrën se si duhet të shprehen.

Bricjapi

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje përpiqen të mbajnë veten dhe kontrrollin duke e mbajtur ditën të zënë me punë gjithë kohës. Ata sigurohen që partnerët e tyre janë mirë dhe tregojnë kujdes që të mos i lënë ata pas dore.

Demi

Askujt nuk i pëlqen të refuzohet, por Demi e urren këtë gjë. Demi ka një zakon t ahstypë dhe ta mbajë për vete dhimbjen dhe të duket sikur nuk i vret asgjë, as sëmundja apo inati. Ata duan të jenë të fortë  për partnerët e tyre dhe mendojnë se të shprehurit ndjenjat nuk është diçka që i bën njerëzit e fortë.

Virgjëresha

Në çdo marrëdhënie ekzistojnë gjëra të vogla që na shqetësojnëpor disa prej tyre kthehen në probleme shumë të mëdha. Në vend që t’i shprehin ato, Virgjëresha i mban brenda vetes. Çështja është se problemet mbeten aty sado që ata përpiqen ti shmangin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Udhëheqës dhe dinamikë/ Zbuloni me cilat shenja të horoskopit Luani do të formonte çiftin perfekt

Publikuar

-

Nga

Luani është shenja më e fuqishme dhe e guximshme e zodiakut në astrologji. Ata janë besnikë, të sigurt, të vendosur, të guximshëm dhe pasionantë. Luanët vendosin qëllime, i arrijnë ato dhe pastaj vendosin synime më të larta. Simboli që shenja e luanit mbart, është në pajtueshmëri të plotë me shenjën e zodiakut, ndaj sugjerohet të […]

LEXO TE PLOTE