Connect with Us

Ermal Mamaqi zbulon shifrën e “kripur”/ Ja sa ka shpenzuar për filmin “I love Tropoja”

Showbizz

Ermal Mamaqi zbulon shifrën e “kripur”/ Ja sa ka shpenzuar për filmin “I love Tropoja”

Publikuar

-

Moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi ka realizuar filmin e tij të dytë që pritet të dalë në të gjitha kinematë me datë 29 Janar. “I love Tropoja” është komentuar shumë pasi do të ketë një kast aktorësh shumë të dashur dhe të pëlqyer nga publiku. Marjana Kondi, Bruno Shllaku, Irgen Çela, Jul Deda e shumë të tjerë. Përmendim këtu edhe aktoren më të re, Enca e cila i ka mahnitur të gjithë me talentin.

Ermal Mamaqi ishte i ftuar sot në  mëngjes në emisionin “Ëake up”, ku dhe ka rrëfyer se ka shpenzuar shumë për këtë film si dhe xhirimet janë bërë me aparatura të nivelit të fundit.

Producenti Ermal Mamaqi tregoi se lentet e kamerave që janë përdorur në “I love Tropoja”, janë të njëjtat me ato të “Fast & Furious 8”.

Gjatë intervistës Ermali zbuloi edhe shifrën marramendëse duke treguar se filmi ka kushtuar mbi 700 mijë euro deri tani.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: