Connect with Us

BOOM BOOM/ Bomba ruse në 60 foto që çmendën meshkujt

Showbizz

BOOM BOOM/ Bomba ruse në 60 foto që çmendën meshkujt

Publikuar

-

Anastasia Kvitko tashmë është një emër i njohur për të gjithë përdoruesit e rregullt të Instagramit.

Bukuroshja ruse nuk mungon kurrë me fotot e saj bombastike dhe shumë seksi. Ajo është bërë e njohur falë formave gjigante të cilat nuk nguron t’i ekspozojë në çdo rast.

Të shumtë kanë qenë ata që e kanë quajtur si rivalen më të fortë të Kim Kardashian dhe e gjitha kjo falë formave të saj të rrumbullakosura.

Me format shpërthyese, mund të themi se Anastasia e meriton titullin si “rivalja” e Kim Kardashian.Për më tepër shihni galerinë me 50 fotot më seksi të Anastasia Kvitko./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: