Connect with Us

Bukuroshja shkodrane që sfiloi në pasarelat botërore/ Fotot më magjepsëse të Angela Martinit

Showbizz

Bukuroshja shkodrane që sfiloi në pasarelat botërore/ Fotot më magjepsëse të Angela Martinit

Publikuar

-

Angela Martini është një nga modelet e cila ka një karrierë shumë të suksesshme në SHBA.

Në vitin 2010 ajo u shpall Miss Universe Albania. Angela e ka filluar karrierën e saj si modele qëkur ishte 18 vjeç dhe ka qenë pjesë e shumë markave të njohura.

Ajo u zhvendos në Miami në moshën 21 vjeçare. Angela nënshkroi kontrata me kompanitë më të mëdha të modelingut si Next Model Management në Miami dhe Elite Model Managment në Neë Yourk.

Martini ka punuar gjithashtu për GQ, Maxim, Esquire e shumë të tjerë. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Modelja më e kërkuar e momentit/ Irina Shayk realizon setin fotografik me të brendshme seksi

Publikuar

-

Nga

Irina Shayk është një nga modelet më të kërkuara të industrisë së modës. Ajo ka treguar fizikun e saj perfekt teksa ka realizuar një set fotografik e veshur me intimo. 34 vjeçarja shkëlqente me veshjet intime teksa tregon edhe linjat e saj për tu patur zili. Kujtojmë se së fundi ajo është komentuar shumë në […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE