Connect with Us

E quajti analfabete/ Stresi i “mbyll gojën” ndjekësit që ofendoi Keisin

Showbizz

E quajti analfabete/ Stresi i “mbyll gojën” ndjekësit që ofendoi Keisin

Publikuar

-

Reperi Stresi dhe Keisi janë komentuar gjatë në media pas ndarjes. Edhe pse prej muajsh janë të ndarë duket se dyshja ende kanë ndjenja të forta për njëri-tjetrin.

Ditën e djeshme reperi tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me tekstin e këngës së tij të re, e cila aludohet se i dedikohet Keisit. Ndrësa Keisi nga ana tjetër nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale tregoi se ka ende në dorë unazën që i ka dhuruar Stresi.

Në videon e publikuar nga Stresi një nga komentuesit ka bërë një koment që Stresit nuk i ka pëlqyer aspak dhe i ka mbyllur gojën ndjekësit duke i kthyer përgjigjen. “Aman o Arkimed, je bërë si budalla nga një femër, ajo është një copë analfabete që s’di të formulojë fjali, ti ngele pas saj.”- shkruan ndjekësi.

“Ktheje kokën mbrapa e bo gati listën e dasmës”- ia kthen reperi.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: