Connect with Us

Këngëtarja shqiptare e pranon publikisht: “Bëra hundën para se të dilja tek Kënga Magjike”

Showbizz

Këngëtarja shqiptare e pranon publikisht: “Bëra hundën para se të dilja tek Kënga Magjike”

Publikuar

-

Marjona Metohu u bë e njohur falë këngës “Bosh” me të cilën mori pjesë në festivalin “Kënga Magjike”.

E ftuar në emisionin e Rudinës, Marjona ka folur rreth projekteve të reja muzikore si dhe ka treguar një detaj që jo të gjithë e kishin vënë re.

Ajo u shpreh se ka bërë një ndërhyrje estetike në fytyrë, dy javë para festivalit:

“Dy javë para se të dilja te ‘Kënga Magjike’ e bëra hundën. Ata që më njohin nuk e kanë vënë dhe aq re. Tani kanë kaluar 3 muaj dhe nuk është se vihet re se ajo ndryshon, ulet”, u shpreh Marjona.

Këngëtarja njoftoi se po punon për një projekt të ri me Kledi Bahitin dhe Fifin, që me siguri do të jetë një tjetër hit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: