Connect with Us

Pamela Anderson martohet për të pestën herë/ Kurorëzon dashurinë me producentin 74 vjeçar

Showbizz

Pamela Anderson martohet për të pestën herë/ Kurorëzon dashurinë me producentin 74 vjeçar

Publikuar

-

Pamela Anderson është cilësuar si një nga ikonat e bukurisë. Ajo është martuar për të pesëtn herë dhe këtë herë fatlumi është një producent 74 vjeçar, Jon Peter.

Megjithëse u munduan shumë ta mbanin sekret lidhjen e tyre ata u martuan në një ceremoni shumë private  dhe i habitën të gjithë ndonëse kishin një vit që ishin në një lidhje.

Ai që na habiti më shumë është urimi i një prej ish-bashkëshorteve të këngëtares. Mediat e huaja shkruajnë se bateristi Motley Crue Tommy Lee, ka uruar aktoren me fjalët më të ngrohta. Ai ka treguar se dëshiron shumë që Pamela të ketë rigjetur dashurinë.

Në vitin 2007 ajo u martua me 51-vjeçarin Rick Salomon, në një martesë spontane të Las Vegas. Pas disa muajsh ata vendosën të ndaheshin për t’u ribashkuar përsëri në vitin 2014, duke u rimartuar, vetëm për t’u divorcuar vitin e ardhshëm. Pamela gjithashtu ishte e martuar me Kid Rock. Ata u martuan në korrik 2006 në një jaht në Shën Tropez. Nuk ishte befasi, por gjithashtu nuk zgjati dhe Pamela bëri kërkesë për divorc në nëntor të po këtij viti.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çifti më i komentuar i momentit/ Reperi tregon për xhelozinë e partneres dhe flirtet me koleget

Publikuar

-

Nga

Reperi Fero është mjaft i kometuar në mediat rozë përsa i përket jetës private si dhe asaj profesionale. Ai është një një lidhje dashurie me modelen seksi Arbenita Ismajli e cila gjithashtu është mjaft e përfolur në media. Gjatë një interviste për Prive, Fero ka treguar më shumë detaje duke zbuluar se e dashura e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I dolën videot intime në rrjet/ Fotot më bombë të aktores shqiptare

Publikuar

-

Nga

Modelja dhe aktorja seksi Arta Elezaj është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Arta është bërë e njohur dhe si aktore në serialin shqiptar “O sa mirë”. Më pas u bë pjesë e “Duplex” ku u evidentua për linjat e saj. Pak kohë më parë në rrjet qarkulluan disa video intime të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vajza e ish deputetes tërbon meshkujt me linjat e saj/ Fotot më të zjarrta të modeles me bikini

Publikuar

-

Nga

Nuk është hera e parë që e “bombardon” rrjetin me fotot provokative. Vajza e ish deputetes Albina Deda, Ada Deda është komentuar gjithnjë për format e saj seksi. Komentet kanë qenë të shumta dhe ka marrë shumë pëlqime tek fotot e saj nga ndjekësit në Instagram. Ada pozon shpesh herë me bikini ku çmend ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE