Connect with Us

“Po vrisja veten me drogë dhe alkool”/ Këngëtarja e famshme zbulon të vërtetën e tmerrshme

Showbizz

“Po vrisja veten me drogë dhe alkool”/ Këngëtarja e famshme zbulon të vërtetën e tmerrshme

Publikuar

-

Këngëtarja e famshme Jessica Simpson ka rrëfyer një nga të vërtetat e saj më të dhimbshme që ka lënë shumë gjurmë në jetën e saj.

Ajo ka treguar se kur ishte vetëm 6 vjeç ishte abuzuar seksualisht.

Me botimin e ardhshëm të kujtimeve të saj të fuqishme në librin “Open Book”, Simpson zbulon për herë të parë se është abuzuar seksualisht kur ishte e vogël.

“Kur ndava shtratin me vajzën e një shoqeje të familjes”, shkruan ajo. “Fillonte duke më gudulisur shpinën dhe më pas të shkonte në gjëra që ishin jashtëzakonisht të pakëndshme.”

Kur ishte 12 vjeç ajo u tha prindërve dhe prej atëherë ankthi dhe stresi ju bënë shoqërues të jetës.

Më pas ajo është shprehur se filloi të bëhej e varuar ndaj drogës dhe alkoolit.

“Unë po vrisja veten me alkool dhe barna”, shkruan ajo.

Por Jessica arriti ta mposhte varësin e saj ndaj drogës dhe alkoolit dhe në vitin 2017 ajo ndaloi së konsumuari alkool./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: