Connect with Us

Mu desh të ulja kokën në aeroport/ Rudina Dembacaj tregon detaje nga lidhja e saj me ish deputetin: Isha single…

Showbizz

Mu desh të ulja kokën në aeroport/ Rudina Dembacaj tregon detaje nga lidhja e saj me ish deputetin: Isha single…

Publikuar

-

Rudina Dembacaj ka ndarë me publikun detajet e lidhjes me ish deputetin Mark Frroku një nga lajmet më të bujshme. Ajo ka rrëfyer detajet e lidhjes së saj dhe si vendosi ta ndante me të gjithë.

“Unë dhe Marku udhëtuam jashtë shtetit dhe e kapa veten duke ulur kokën në aeroport dhe nuk mund tia lejoja vetes. S’kam pse ta fsheh dashurinë. Fati deshi të takoja dashurinë. Ne ndihemi mirë me njëri tjetrin dhe njihemi prej kohësh.

Marku ka kaluar një periudhë të vështirë ka humbur bashkëshorten. Unë isha single dhe ndodhi që u dashuruam dhe nuk kishim pse të fshiheshim. Nuk di të fshihem dhe kam dëshirë ti jetoj gjërat. Kur u dashurova Me Markun isha totalisht single”, është shprehur Rudina./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: