Connect with Us

Ndarja e bujshme me bashkëshortin/ Rudina Dembacaj flet “gjerë e gjatë” publikisht

Showbizz

Ndarja e bujshme me bashkëshortin/ Rudina Dembacaj flet “gjerë e gjatë” publikisht

Publikuar

-

Aktorja e humorit ka folur për ngjarjen që u bë kryefjala e mediave rozë, ndarja nga ish bashkëshorti i saj Aleksandri. Rudina ka treguar për herë të parë detajet e ndarjes nga ish bashkëshorti dhe si e ka përjetuar.

Asnjë ndarje s’është e lehtë krijuam një familje me shumë ëndrra. Fati qe i tillë. Nuk kemi mentalitetin e nënave tona. Nuk është e lehtë ku ka në mes fëmijë. Për çdo nënë fëmija është qendra e botës. Divroci nuk është i thjeshtë si dy të rritur ne morëm këtë vendim duke ngelur shumë miq duke i dashur të mirën njëri tjetrin, vendosëm të jetonim të ndarë pasi jeta në çift nuk po funksiononte më.

Rudina Magjistari: Viktoria si ia ke shpejguar ndarjen asaj?

“Nuk ka ndjerë asgjë për keq, ne kemi marrë ndihmë të specialuzuar për t’ia shpejguar asaj. Morëm ndihmë nga psikolog. Viktoria është një nga fëmijët më të lumtur sepse ka dashurinë e të dyve. Viktoria nuk ka ndjerë asnjë ditë trishtim. Jemi prezent në çdo moment pranë saj. Për mua ai është babai i Viktorias”, është shprehur Rudina./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: