Connect with Us

Historia e dashurisë nisi 30 vite më parë/ Pamela Anderson publikon foton e parë me producentin 74 vjeçar

Showbizz

Historia e dashurisë nisi 30 vite më parë/ Pamela Anderson publikon foton e parë me producentin 74 vjeçar

Publikuar

-

Pamela Anderson, 52 vjeç ka publikuar  foton e parë pas martesës me bashkëshortine saj 74 vjeçar, producentin Jon Peters.

Çifti më i ri në showbizin e huaj kanë pozuar krah njëri-tjetrit të buzëqeshur dhe duken më të lumtur se kurrë.

Historia e tyre e dashurisë ka nisur 30 vite më parë, pasi producenti e kishte propozuar aktoren e Beywatch por ajo në atë kohë e refuzoi.

Pamela anderson krahas fotos së postuar në rrjet ka shkruar fjalët: “Çifti i lumtur”, duke e shoqëruar edhe me një emoji zemër.

Por duket se ajo ka ruajtur edhe kujtimet e 30 viteve më parë kur dilnin së bashku dhe shkruan: Pamela Peter.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përtej fotove seksi dhe formave bombastike/ Demi Rose flet për herë të parë për humbjen e prindërve

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose humbi babain e saj në fund të 2018 dhe nënën në qershorin e vitit 2019. Në një intervistë për Daily Mail ajo ka treguar se humbja e prindërve të saj brenda 7 muajsh ka qenë shumë e dhimbshme dhe tragjike pë të. Ajo u kujdes për mamanë e saj e cila prej […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja publikon fotot duke ushqyer fëmijën me gji/ Përballet me kritikat e fansave

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Ashley Graham, disa javë më parë u bë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Isaac. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga lindja, Ashley nuk e ka patur aspak kompleks të ndajë me ndjekësit e saj  foto teksa ushqen me gji të birin apo edhe shenjat e lindjes […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kapen mat/ Kylie Jenner rikthehet me Travis Scott?

Publikuar

-

Nga

Para pak muajsh, miliarderja Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott i dhanë fund marrëdhënies së tyre duke u treguar të sinqertë me fansat e tyre. Ndonëse të ndarë, Kylie dhe Travis ruanin marrëdhënia të mira për shkak të vajzës së tyre Stormit. Ditën e djeshme dy ish të dashuruarit  kanë kaluar kohë bashkë vogëlushen e […]

LEXO TE PLOTE