Connect with Us

“Ishte periudha më e vështirë”/ Vin Veli tregon momentin më të tmerrshëm të jetës së tij

Showbizz

“Ishte periudha më e vështirë”/ Vin Veli tregon momentin më të tmerrshëm të jetës së tij

Publikuar

-

Dj Vin Veli është komentuar shumë që prej ndarjes nga moderatorja Bora Zemani. Ai ka vijuar me karrierën e tij dhe ka qëndruar larg mediave prej kohësh. Së fundi ka qenë i ftuar në emisionin “Glamour Zone” ku ka tregua se çfarë ka ndodhur gjithë këto kohë në jetën e tij.

Vin Veli ka rrëfyer një prej ngjarjeve më të vështira të jetës së tij dhe se e ka patur shumë të vështirë ta kalojë fatkeqësinë.

Dj u shpreh se ka përjetuar një tmerr në momentin kur vetëm dy orë pasi kishte ardhur në jetë nipi i tij, i vdiq i ati.

“Periudha më e vështirë ka qenë kur u nda nga jeta babi im para dy vitesh. Ishte e papritur, atë ditë që edhi në jetë nipi im pas 2 orësh babai im vdiq. Dy emocione të forta në të njëjtën ditë.  Edhe karriera ime nuk ka qenë në ditët e mia më të mira, por fillova që ato muaj ta ktheja dhimbjen në forcë dhe të rikthehesha në tregun muzikor,”– tha Vin Veli./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: