Connect with Us

“Kam të dashur biznesmen”/ Iva Aliko zbulon “sekretin” nga jeta private

Showbizz

“Kam të dashur biznesmen”/ Iva Aliko zbulon “sekretin” nga jeta private

Publikuar

-

Prej vitesh Iva Aliko është përfolur për jetën private dhe lidhjen e saj me një ish deputet, emrin e të cilit nuk e zbuloi.

Pak kohë më parë Iva ka treguar se është ndarë nga ish deputeti dhe tashmë është në një lidhje të re dashurie.

Gjatë një interviste për “Bluetooth”, Iva ka treguar “sekretin” se ai nuk i përket aspak botës së shoëbizit dhe është biznesmen.

“Jo, Iva nuk ka në krah asnjë partner të famshëm, partneri im nuk ka asnjë lidhje me muzikë apo ‘showbiz’, por me biznes”, ka rrëfyer modelja.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pushton” Instagramin me hiret e saj/ Fotot më mahnitëse të modeles së famshme italiane

Publikuar

-

Nga

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj. Këtë herë ka pozuar me një kostum intim me ngjyrë të gjelbër, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet. Për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina seksi do t’iu lërë pa frymë/ Fotot më hot të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Modelja Rhiannon Darney është një nga influencueset më të pëlqyera të Instagramit. bukuroshja bjonde është e njohur gjithashtu edhe si blogere pasi reklamon stilin e saj të jetesës dhe të gjitha vendet që viziton. Por nuk mungojnë edhe foto mjfat joshëse dhe seksi të Rhiannon e cila ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E apasionuar pas futbollit/ Kjo është tifozja e nxehtë e Milanit

Publikuar

-

Nga

Claudia Ronmani është një nga tifozet më të zjarrta të Milanit. Megjithëse jo gjithmonë i qëndron besnike skuadrës së saj, shpesh herë e shohim të postojë foto të ndryshme provokuese me fanellën e kuq e zinjve. Claudia numëron 1 milion ndjekës në Instagram, me të cilët ndan foto tejet seksi duke treguar format e saj. […]

LEXO TE PLOTE