Connect with Us

Një super “bombë” si Arbenita Ismajli/ 30 fotot me bikini të modeles do t’iu lënë pa frymë

Showbizz

Një super “bombë” si Arbenita Ismajli/ 30 fotot me bikini të modeles do t’iu lënë pa frymë

Publikuar

-

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli është një nga vajzat më tërheqëse në shoëbizin shqiptar. Arbenita është komentuar shpesh herë përsa i përket formave perfekte si dhe lidhjes që ka me reperin nga Kosova, Fero.

Madje së fundi mediat kanë zbuluar se Arbenita është zhvendosur në Gjermani për të qenë sa më pranë partnerit të saj.

Reperi Fero madje i ka kushtuar dhe një këngë ku e quan bukuroshen brune “meksikane” për shkak të tipareve zeshkane.

CNA.al po iu sjell 30 fotot më të bukura me bikini të Arbenita Ismajlit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Aktorja e famshme publikon foton me të birin/ Tregon shqetësimin e vogël që kanë të gjitha nënat

Publikuar

-

Nga

Aktorja e njohur turke Hazal Kaya pak muaj më parë u bë nënë e një djali. 29 vjeçarja është shprehur se nuik do që të dalë në publik me të birin nga frika se mos e marrin mësysh. Çifti i vendosën vogëlushit të tyre emrin Fikret dhe deri tani ia kanë ruajtur në maksimum privatësinë. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një ëmbëlsirë e vërtetë/ Aktorja që fitoi zemrën e futbollistit të njohur

Publikuar

-

Nga

Elisa Visari është një aktore italiane e cila është bërë e njohur falë filmave “A cassa tutti bene”, “Non sonno assassino” dhe “Gli anni piu belli”. Ajo ka spikatur për bukurinë e saj si dhe së fundi është komentuar për një lidhje dashurie me futbollistin Nikolo Zaniolo. Sipas mediave italiane, Zaniolo ka nisur një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ndihem e vetmuar”/ Bebe Rexha probleme me ankthin dhe depresionin

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha duket se nuk po përjeton momentet më të mira në jetën e saj. Së fundi këngëtarja është distancuar nga rrjetet sociale dhe postimet. Ajo ka treguar edhe më herët problemet që ka me depresionin dhe ndjehet e vetmuar dhe përjeton ankthin. “Në pamje të parë, jam e sigurt se […]

LEXO TE PLOTE