Connect with Us

Pas videos së bujshme/ Fero ka dy fjalë për Arbenita Ismajlin

Showbizz

Pas videos së bujshme/ Fero ka dy fjalë për Arbenita Ismajlin

Publikuar

-

Para pak ditësh një video intime e modeles Arbenita Ismajli teksa shfaqet duke u puthur me ishin e saj bër bujë të madhe në mediat rozë.

Bukuroshja brune reagoi duke thënë që kjo i përket t ëkaluarës së saj dhe se është një gjest mjaft i shëmtuar dhe keqdashës.

Por duket se kjo nuk ka ndikuar aspak në marrëdhënien e saj me reperin Fero. Së fundi reperi ka publikuar një foto krahas saj duke e përqafuar ku krahas shkruan: “Dashuria ime e përjetshme.”

Kujtojmë se Arbenita dhe Fero janë bashkë prej kohësh dhe duket se dashuria e tyre është shumë e fortë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Kopja e aktores së famshme/ Dafina Zeqiri bën ndryshimin e radhës në pamje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dafina Zeqiri është e njohur për ndryshimet e shpeshta që bën në pamjen e saj. Pothuajse të gjitha ngjyra dhe modelet e flokëve i kemi parë ndër vite në pamjen e këngëtares. Së fundi ajo ka bërë një tjetër ndryshim drastik duke prerë flokët e saj shkurt. Ngjashmëria e saj me aktoren që luan […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përtej fotove seksi dhe formave bombastike/ Demi Rose flet për herë të parë për humbjen e prindërve

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose humbi babain e saj në fund të 2018 dhe nënën në qershorin e vitit 2019. Në një intervistë për Daily Mail ajo ka treguar se humbja e prindërve të saj brenda 7 muajsh ka qenë shumë e dhimbshme dhe tragjike pë të. Ajo u kujdes për mamanë e saj e cila prej […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja publikon fotot duke ushqyer fëmijën me gji/ Përballet me kritikat e fansave

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Ashley Graham, disa javë më parë u bë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Isaac. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga lindja, Ashley nuk e ka patur aspak kompleks të ndajë me ndjekësit e saj  foto teksa ushqen me gji të birin apo edhe shenjat e lindjes […]

LEXO TE PLOTE