Connect with Us

Përvëluese me pamjen e saj/ 40 fotot e bukuroshes bjonde që do t’iu lënë pa fjalë

Showbizz

Përvëluese me pamjen e saj/ 40 fotot e bukuroshes bjonde që do t’iu lënë pa fjalë

Publikuar

-

Trista Mikail, e lindur më 17 korrik 1997, është një modele amerikane. Ajo ka bashkëpunuar me marka të tilla si 138 Water. Trista është paraqitur në revistën CWEN. Ajo lindi dhe u rrit në Idaho.

Modelja seksi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve prej tipareve të saj si dhe linjave perfekte. Trista pozon vetëm me bikini pasi është një reklamuese shumë e zonja e rrobave të banjove. Ajo numëron mbi 122 mijë ndjekës në Instagram me të cilët ndan foto tejet sensuale.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme me 40 fotot e modeles amerikane Trista Mikail./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: