Connect with Us

Flirtimi është një tradhëti/ 5 shenjat e horoskopit që e urrejnë kur dikush flirton me partnerin e tyre

Kuriozitete

Flirtimi është një tradhëti/ 5 shenjat e horoskopit që e urrejnë kur dikush flirton me partnerin e tyre

Publikuar

-

Peshqit

Njeërzit që i përkasin shenjës së Peshqve janë shumë intuitivë dhe të ndjeshëm ndaj lëndohen shumë nëse shohin partnerin e tyre duke flirtuar me një tjetër.

Ata arrijnë të kuptojnë shumë mirë qëllimet e njerëzve të tjerë ndaj dhe për ta përbën shumë problem flirtimi.

Akrepi

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje e shohin flirtimin si tradhti pasi mendojnë sa më shumë flirton aq më të mëdha janë gjasat të krijohet një lidhje dashurie. Akrepët e dinë që flirtimi është argëtues dhe mund t’iu ndihmojë në rritjen e vetvlerëimit tuaj por ka raste që kthehen në ndjenja të forta dashurie.

Gaforrja

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë shumë perceptues dhe e kuptojnë shumë mirë se flirtimi është një mashtrim i zgjuar dhe mund të çojë në shkëmbimin e mendimeve dhe ndjenjave më intime. Gaforret nuk duan që lidhja e tyre të përfundojë për shkak të një flirtimi.

Bricjapi

Një nga gjërat më të çmuara për Bricjapin është besnikëria. Ata nuk e konceptojnë dot që partnerin e tyre ta ndajnë me dikë tjetër.

Nëse partneri i tyre po flirton hapur me dikë dhe po shijon shoqërinë e tyre në masë, atëherë ky është një problem shumë i madh për Bricjapin.

Demi

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje nuk e mendojnë kurrë që partneri i tyre mund të flirtojë me dikë tjetër. Nëse e vënë re një gjë të tillë ata e konsiderojnë mjaft kërcënues palën tjetër./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Udhëheqës dhe dinamikë/ Zbuloni me cilat shenja të horoskopit Luani do të formonte çiftin perfekt

Publikuar

-

Nga

Luani është shenja më e fuqishme dhe e guximshme e zodiakut në astrologji. Ata janë besnikë, të sigurt, të vendosur, të guximshëm dhe pasionantë. Luanët vendosin qëllime, i arrijnë ato dhe pastaj vendosin synime më të larta. Simboli që shenja e luanit mbart, është në pajtueshmëri të plotë me shenjën e zodiakut, ndaj sugjerohet të […]

LEXO TE PLOTE