Connect with Us

Justin Bieber shpërthen në lot/ Tregon hapur problemet me depresionin dhe sëmundjen

Showbizz

Justin Bieber shpërthen në lot/ Tregon hapur problemet me depresionin dhe sëmundjen

Publikuar

-

Justin Bieber ka shpërthyer në lot teksa ka rrëfyer problemet shëndetësore dhe problemet me depresionin .

Ai ka treguar se transformimin e tij nga një adoleshent në një adult e ka përjetuar shumë keq madje ka shfaqur shenja depresioni për shkak se në moshën 16 vjeçare ai pati suksesin e tij më të madh në industrinë muzikore.

Bieber është shprehur gjatë intervistës së tij për Variety se ka luftuar shumë për tu rritur në industrinë e muzikës de ka pranuar se është lënduar nga njerëz të cilët punonin në këtë industri.

Gjithahstu ai ka falenderuar menaxherin e tij Scooter Braun i cili ka qëndruar pranë tij që në daljet e tij të para në publik. Ndërsa nuk ka harruar pa falenderuar dashurinë e jetës së tij Hailey duke u shprehur: “Të dua me gjithë zemër dhe jam shumë krenar për ne”.

Justin ka folur edhe për sëmundjen e veçantë nga e cila vuan, Lyme. Është një lloj sëmundje që prek lëkurën, funksionimin e trurit, energjinë, përgjirhësisht të gjithë shëndetin.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: