Connect with Us

Mbrëmja gala para çmimeve Grammy/ Yjet që shkëqyen në tapetin e kuq

Fashion

Mbrëmja gala para çmimeve Grammy/ Yjet që shkëqyen në tapetin e kuq

Publikuar

-

Cardi B dhe Nicole Scherzinger kanë spikatur në mbrëmjen festiva të organizuar para festës së ndarjeve së çmimeve Grammy.

Yjet më të mëdha të industrisë muzikore kanë dhuruar të gjtihë sharmin dhe elegancën e tyre në tapetin e kuq në Los Angelos.

Disa prej personazheve të famshëm që kanë spikatur me veshjet e tyre kanë qenë Cardi B, Nicole Scherzinger, Dua Lipa dhe Naomi Campbell.

Cardi B kishte veshur një fustan sirenë, ngjyrë pink mne shkëlqim teksa ekspozonte gjoksin bombastik.

Nikole kishte veshur një fustan të bardh bust me një dekor në pjesën e sipërme si dhe dy të çara anash anash në pjesën e poshtme.

Naomi kishte veshur një fustan tejet të veçantë dhe ngjante si të ishte duke parakalur në pasarelë. Ndërsa Dua Lipa kishte veshur një xhaketë të zezë dhe pantallona shumë të veçanta ku njëra pjesë ishte e zezë dhe tjetra e bardhë. Kjo nuk është hera e parë që Dua evidentohet për stilin e veshjes pasi shpesh herë mediat e huaja vënë në fokus stilin e saj të veçantë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: