Connect with Us

“Për atë punë e morëm”/ Ermal Mamaqi tregon si stafi shpërqëndrohej nga dekolteja e Encës

Showbizz

“Për atë punë e morëm”/ Ermal Mamaqi tregon si stafi shpërqëndrohej nga dekolteja e Encës

Publikuar

-

Këngëtarja Enca Haxhia ka shfaqur së fundi aftësitë e saj në aktrim. Ermal Mamaqi e zgjodhi të luante rolin kryesor në filmin e tij “I love Tropoja”. Si çdo herë tjetër Enca komentohet shumë për format e saj si dhe mënyrën ekstravagante të të veshurit. Ermali i ftuar në emisionin “Treshat” ka treguar një nga skenat e xhirimit ku stafi shpërqëndrohej nga dekolteja e Encës.

Enca kishte një rol që duhej të zbrite nga urbani. Kur zbriti, ashtu me dekolte të hapur, të gjithë djemtë e fshatit nisën të brohorisnin për të dhe kjo e nxehu keq Ermalin, i cili kishte gjithë ato orë në diell duke u përpjekur të xhironte. Ermali nisi të ulëriste ndërsa dikush nga stafi i tërhoqi vëmendjen: “Kujdes vëllai se jemi në Tropojë këtu!”

“I gjithë stafi u shpërqendrua me Encën, kishte një dekolte shumë të hapur. Ne për atë punë e morëm. Enca kishte një karakter të veçantë dhe të vështirë. Na ka befasuar me profesionalizmin e saj, korrektesën në prova”, u shpreh aktori Ermal Mamaqi në emision.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Kopja e aktores së famshme/ Dafina Zeqiri bën ndryshimin e radhës në pamje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dafina Zeqiri është e njohur për ndryshimet e shpeshta që bën në pamjen e saj. Pothuajse të gjitha ngjyra dhe modelet e flokëve i kemi parë ndër vite në pamjen e këngëtares. Së fundi ajo ka bërë një tjetër ndryshim drastik duke prerë flokët e saj shkurt. Ngjashmëria e saj me aktoren që luan […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përtej fotove seksi dhe formave bombastike/ Demi Rose flet për herë të parë për humbjen e prindërve

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose humbi babain e saj në fund të 2018 dhe nënën në qershorin e vitit 2019. Në një intervistë për Daily Mail ajo ka treguar se humbja e prindërve të saj brenda 7 muajsh ka qenë shumë e dhimbshme dhe tragjike pë të. Ajo u kujdes për mamanë e saj e cila prej […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja publikon fotot duke ushqyer fëmijën me gji/ Përballet me kritikat e fansave

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Ashley Graham, disa javë më parë u bë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Isaac. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga lindja, Ashley nuk e ka patur aspak kompleks të ndajë me ndjekësit e saj  foto teksa ushqen me gji të birin apo edhe shenjat e lindjes […]

LEXO TE PLOTE