Connect with Us

Shpërthyese dhe përvëluese/ 20 fotot e modeles që po “tërbon” meshkujt

Showbizz

Shpërthyese dhe përvëluese/ 20 fotot e modeles që po “tërbon” meshkujt

Publikuar

-

Holly Barker është modelja bjonde me trupin fantastik. Përveç modelingut pasioni i saj është modelingu.

Holly ka një trup shumë të tonifikuar që e ka bërë shumë të njohur në rrjetet sociale. Gjithashtu fotot e saj prej një modeleje profesioniste kanë bërë që të fitojë shumë famë dhe të pëlqehet shumë nga gjinia mashkullore.

Holly dhuron shumë poza të nxehta ku ekspozon në mënyrë perfekte linjat e saj bombastike. CNA.al ka përzgjedhur 20 prej tyre që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përtej fotove seksi dhe formave bombastike/ Demi Rose flet për herë të parë për humbjen e prindërve

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose humbi babain e saj në fund të 2018 dhe nënën në qershorin e vitit 2019. Në një intervistë për Daily Mail ajo ka treguar se humbja e prindërve të saj brenda 7 muajsh ka qenë shumë e dhimbshme dhe tragjike pë të. Ajo u kujdes për mamanë e saj e cila prej […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja publikon fotot duke ushqyer fëmijën me gji/ Përballet me kritikat e fansave

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Ashley Graham, disa javë më parë u bë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Isaac. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga lindja, Ashley nuk e ka patur aspak kompleks të ndajë me ndjekësit e saj  foto teksa ushqen me gji të birin apo edhe shenjat e lindjes […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kapen mat/ Kylie Jenner rikthehet me Travis Scott?

Publikuar

-

Nga

Para pak muajsh, miliarderja Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott i dhanë fund marrëdhënies së tyre duke u treguar të sinqertë me fansat e tyre. Ndonëse të ndarë, Kylie dhe Travis ruanin marrëdhënia të mira për shkak të vajzës së tyre Stormit. Ditën e djeshme dy ish të dashuruarit  kanë kaluar kohë bashkë vogëlushen e […]

LEXO TE PLOTE