Connect with Us

Sinqeriteti është arma e tyre më e fortë/ 3 faket që duhet të dini rreth shenjës së Akrepit

Kuriozitete

Sinqeriteti është arma e tyre më e fortë/ 3 faket që duhet të dini rreth shenjës së Akrepit

Publikuar

-

Ndershmëria është shumë e rëndësishme për ta.

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje nuk janë nga ata që e sheqerosin të vërtetën. Ata e thonë ashtu siç është dhe presin të njëjtën gjë nga personat që kanë pranë. Nëse keni nevojë për një mendim të sinqertë apo për një person të sinqertë pranë jush atëher akrepi ëhshtë personi  i duhur. Akrepi është shoku që keni kërkuar gjithë jetënAta i urrejnë gënjeshtrat dhe nëse bëni diçka të gabuar me akrepët mos u mundoni t’i fshihni por thuajani përballë n. Nëse tregohesh i sinqertë me të do ta ketë shumë të lehtë t’iu falë.

Akrepi është shenja më misterioze e horoskopit.

Akrepët preferojnë t’i mbajnë ndjenjat për vete dhe i duhet shumë kohë për t’ia thënë dikujt. Kjo është pikërisht ajo që i bën më misteriozë pasi askush nuk e di se çfarë janë duke menduar në ato momente.  Duket sikur ata janë të turpshëm por në të vërtetë e adhurojnë kur njerëzit i hsikojnë si një puzzle që do shumë kohë për tu zgjidhur.

Janë shumë pasionantë.

Një nga gjërat që e bën atë të veçnatë nga shenjat e tjera të horoskopit është mënyra se si ata sillen në një marrrëdhënie.

Diçka i intrigon për këtë shenjë dhe menjëherë bein në kurthin e tyre. Mistrioziteti për shembull. Ata sillen sikur janë shumë të qetë, të këndshëm, dhe shumë të ftohtë në pamjen e jashtme por brenda tyre ruajnë zjarrin dhe kjo është ajo që i bën më tërheqës.

Për akrepin marrëdhëniet kanë të bëjnë me pasionin. Ata janë dashnorë pasionant dhe do t’iu japin ju të gjithë vëmendjen që kërkoni edhe nëse faza muaji i mjaltit ka mbaruar./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Udhëheqës dhe dinamikë/ Zbuloni me cilat shenja të horoskopit Luani do të formonte çiftin perfekt

Publikuar

-

Nga

Luani është shenja më e fuqishme dhe e guximshme e zodiakut në astrologji. Ata janë besnikë, të sigurt, të vendosur, të guximshëm dhe pasionantë. Luanët vendosin qëllime, i arrijnë ato dhe pastaj vendosin synime më të larta. Simboli që shenja e luanit mbart, është në pajtueshmëri të plotë me shenjën e zodiakut, ndaj sugjerohet të […]

LEXO TE PLOTE