Connect with Us

FOTOT-Sot është një nga vajzat më seksi/ Eni Koçi zbulon fotot nga fëmijëria

Showbizz

FOTOT-Sot është një nga vajzat më seksi/ Eni Koçi zbulon fotot nga fëmijëria

Publikuar

-

Këngëtarja shumë e dashur shqiptare Eni Koçi është një nga vajzat më seksi të shoëbizit shqiptar.

Eni është shumë aktive ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshëmria e saj. Ditën e sotme është bërë mjaft nostalgjike teksa ka publikuar disa doto nga fëmijëria e saj.

Në fotot e publikuara Eni është një vajzë shumë e vogël e cila duket e lumtur në krahët e nënës së saj.

Eni nuk ka duruar dhe këto foto nga fëmijëria e saj i ka ndarë me të gjithë në Instastory.

Për më tepër fotot mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Modelja më e kërkuar e momentit/ Irina Shayk realizon setin fotografik me të brendshme seksi

Publikuar

-

Nga

Irina Shayk është një nga modelet më të kërkuara të industrisë së modës. Ajo ka treguar fizikun e saj perfekt teksa ka realizuar një set fotografik e veshur me intimo. 34 vjeçarja shkëlqente me veshjet intime teksa tregon edhe linjat e saj për tu patur zili. Kujtojmë se së fundi ajo është komentuar shumë në […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE