Connect with Us

Manipulues dhe kokëfortë/ Tiparet më negative për çdo shenjë të horoskopit

Kuriozitete

Manipulues dhe kokëfortë/ Tiparet më negative për çdo shenjë të horoskopit

Publikuar

-

Dashi

Dashi ka tendencën që ti bëjë gjërat në mënyrë shumë impulsive për shkak se edhe si natyrë është shumë impulsive. Nëse diçka nuk ka të bëjë me idenë e tyre atyre nuk u intereson aspak kjo gjë.

Demi

Ata janë shumë posesivë, materialist dhe dembelë. Ndonjëherë duhet forcë tu mësosh atyre rregullat pasi janë shumë kokëfortë.

Binjakët

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje duket sikur kanë disa lloj personalitetesh në një. E konsdierojnë veten mjeshtër në gjithçka.

Gaforrja

Gaforret zemërohen pa ndonjë arsye. Humori i tyre nndryshon nga momenti në moment.

Luani

Luanët pretendojnë të jenë të dashur dhe shramantë por më shumë duan më shumë vetveten. Duan të jenë gjithnjë qendra e vëmendjes.

Virgjëresha

Kujdes kur dilni në takim me një Virgjëreshë pasi ata janë shenjat më paragjykuese.

Peshorja

Peshoret janë shumë të pavendosura. Shpenzojnë shumë kohë duke përgatitur dhe studiuar çdo detaj të vogël. E kanë shumë të vështirë të vendosin për diçka.

Akrepi

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë më të zjarrtë se ferri. Janë pasuionantë por kanë tendencën të jenë edhe manpulues.

Shigjetari

Janë shumë të butë dhe nuk kanë shumë njohuri rreth gjërave që ndodhin përreth.

Bricjapi

Bricjapët janë kontrrollues. Ata nuk shkojnë kurrë andej nga fryn era. Shpesh i përdorin njerëzit për përfitimet e tyre.

Ujori

Ata mendojnë se janë të logjikshëm dhe të zgjuar. Por edhe të shpejtë për të gjykuar të tjerët. Mbyllen në botën e tyre dhe iu duhet shumë kohë për të kuptuar se çfarë po ndodh vërtetë rreth tyre.

Peshqit

Njerëzve që i përkasin kësaj shenje ju mungon drejtimi, edhe pse thuhet se janë një nga shenjat më mendjemprehta të horoskopit.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Udhëheqës dhe dinamikë/ Zbuloni me cilat shenja të horoskopit Luani do të formonte çiftin perfekt

Publikuar

-

Nga

Luani është shenja më e fuqishme dhe e guximshme e zodiakut në astrologji. Ata janë besnikë, të sigurt, të vendosur, të guximshëm dhe pasionantë. Luanët vendosin qëllime, i arrijnë ato dhe pastaj vendosin synime më të larta. Simboli që shenja e luanit mbart, është në pajtueshmëri të plotë me shenjën e zodiakut, ndaj sugjerohet të […]

LEXO TE PLOTE