Connect with Us

Nuk arrijnë dot t’i fshehin emocionet/ 4 fakte interesante që nuk i dinit rreth shenjës së Gaforres

Kuriozitete

Nuk arrijnë dot t’i fshehin emocionet/ 4 fakte interesante që nuk i dinit rreth shenjës së Gaforres

Publikuar

-

Gaforret kanë tendëncën të analizojnë çdo situatë.

Gaforret janë shumë kuriozë dhe duan të dinë çdo gjë rreth gjithçkaje. Kur duhet të marrin një vendim të rëndësishëm ata janë në agoni për orë, ditë apo edhe javë të tëra duke peshuar anët negative dhe pozitive të këtij vendimi.

I frikësohen shumë refuzimit nga njerëzit që duan.

Ti përkasësh shenjës së Gaforres është shumë komplekse. Ata njihen si njerëzit më emocionalë dhe nuk kanë aspak frikë të shprehin emocionet e tyre para të tjerëve.

Kur janë në një marrëdhënie përkushtohen totalisht pasi frika e vetme e tyre është të mos refuzohen nga të dashurit.

E kanë shumë të vështirë t’i tregojnë veten botës.

Gaforret i fshehin emocionet e tyre para botës, sidomos kur janë në fillimet e njohjes me dikë. E vërteta është symbol i tyre, por janë në gjendje të krijojnë një mbrojtje në mendjen e tyre e cila e ndihmon të fshehë emocionet para njerëzve të tjerë.

Janë shumë besnikë.

Ju mund t’i tregoni shokut tuaj Gaforre të gjitha problemet që iu shqetësojnë. Ata janë ekstremisht besnikë madje do t’iu këshillojnë dhe ndihmojnë për të gjetur një zgjidhje për problemet që iu shqetësojnë. Gaforret gjithashtu kanë aftësinë t’i bëjnë të tjerët të ndihen mirë dhe të dashur./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Udhëheqës dhe dinamikë/ Zbuloni me cilat shenja të horoskopit Luani do të formonte çiftin perfekt

Publikuar

-

Nga

Luani është shenja më e fuqishme dhe e guximshme e zodiakut në astrologji. Ata janë besnikë, të sigurt, të vendosur, të guximshëm dhe pasionantë. Luanët vendosin qëllime, i arrijnë ato dhe pastaj vendosin synime më të larta. Simboli që shenja e luanit mbart, është në pajtueshmëri të plotë me shenjën e zodiakut, ndaj sugjerohet të […]

LEXO TE PLOTE