Connect with Us

Ishte dashuri me shikim të parë/ Ertila Koka zbulon takimin e parë me bashkëshortin

Teknologji

Ishte dashuri me shikim të parë/ Ertila Koka zbulon takimin e parë me bashkëshortin

Publikuar

-

Ertila Koka është një nga këngëtaret e reja e cila u bë shumë e njohur për publikun shqiptar me bashkëpunimin e saj me reperin nga Kosova “2Ton”.

Ajo tashmë është e martuar me Edgarin bashkëshortin e saj dhe jeton në Milano. E ftuar në emisionin e Rudinës. Ertila ka treguar për takimin e parë me të shoqin si dhe është shprehur se ka qenë dashuri me shikim të parë.

“E takova për herë të parë në Festën e Halloweenit. Unë isha veshur si engjëll, me krah ëngjëlli. Ndërsa Edi ishte veshur me të bardha. Ishte dashuri me shikim të parë. Ai u largua më pas në Milano ku dhe jetojmë aktualisht. Dhe prej atij takimi jemi bashkë gjithmonë.”

Ndërsa e pyetur nëse ka dëshirë ta zgjerojë familjen ajo është përgjigjur:

“Dëshira ime është po, kam dëshirë të kem shumë fëmijë pasi jam rritur në një familje shumë të madhe”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Teknologji

FOTOT-Makina më e përparuar në botë e policisë / W motors sjell “bishën” e cila kontrrollon gjithçka

Publikuar

-

Nga

Fokusi do të zhvendoset në W Motors Campus. Rreth 200 vetura në vit do të prodhohen në vend, nga të cilat 25 do të jenë Fenyr Supersports. Pjesa tjetër do të ndahet midis xhipave të policisë, veturave elektrike dhe automjeteve autonome. Xhipi “Beast Patrol”, i faturuar si “automjeti më i përparuar i policisë në botë”, […]

LEXO TE PLOTE

Teknologji

Google paralajmëron përdoruesit: Instalimi i aplikacioneve me rrezik të lartë

Publikuar

-

Nga

Google ka paralajmëruar përdoruesit të mos e shmangin ndalimin e aplikacioneve të Google që prek telefonat më të rinj Huawei. Pajisjet e fundit të Huawei nuk mund të shkarkojnë dyqanin e aplikacionit Google Play ose aplikacione jashtëzakonisht të njohura si Gmail, YouTube ose Google Maps. Telefonat Android lejojnë përdoruesit të instalojnë aplikacione nga burime të […]

LEXO TE PLOTE

Teknologji

Zhgënjimi i madh i Elon Musk/ Bill Gates zgjedh Porsche në vend të Teslës

Publikuar

-

Nga

Bill Gates zbuloi në një intervistë më 14 shkurt me yllin e teknologjisë në YouTube Marques Brownlee (MKBHD) se ai kohët e fundit kishte blerë një Porsche Taycan , ofertën e parë elektrike nga prodhuesit e makinave luksoze sportive, dhe i pëlqeu shumë. “Është shumë, shumë e lezetshme. Kjo është makina ime e parë elektrike […]

LEXO TE PLOTE