Connect with Us

“Janë një gënjeshtër e madhe”/ Endri Prifti “thumbon” reperët shqiptarë: Janë më të famshëm se Eminem

Showbizz

“Janë një gënjeshtër e madhe”/ Endri Prifti “thumbon” reperët shqiptarë: Janë më të famshëm se Eminem

Publikuar

-

Endri Prifti është një këngëtarët që gjithnjë flet pa dorashka dhe me shyumë sinqeritet e shpreh atë që mendon.

Së fundi i ftuar në emisionin Wake up ka folur për projeket më të reja muzikore si dhe për projektin që publikoi së bashku me Brunon në dhjetor “Gjetsh belanë”.

I pyetur nga moderatori Isli Islami në lidhje me klikimet, këngëtari i njohur shqiptar është shprehur se treguesit e Youtube janë një gënjeshtër e madhe dhe nëpërmjet një lajmi që kishte lexuar ka thumbuar dhe disa reperë shqiptarë .

“Pardje pashë në disa media kosovare kishin bërë namin, ishin indinjuar shumë. Kishte nxjerrë një këngë Eminem para katër ditësh dhe disa reperë kosovarë kishin nxjerrë këngë në të njëjtën ditë. Të shikoje Eminem kishte 2 milionë klikime për dy ditë të shikojë këta 3-4 reperët kosovarë nga 7 milionë nga 8 milionë. Edhe shkruanin mediat kosovare shiko sa më lart jemi neve se Eminemi që është njëshi i hip hopit dhe që e njeh gjithë bota. Njëri nga Prizreni a nga Tetova thoshte qenkemi më të famshëm se Eminem. Dua të them që treguesit e Youtube janë një gënjeshtër e madhe, sidomos Shqipëria është një gënjeshtër totale. Ne jemi mbase të vetmit që nuk kemi blerë asnjë klikim asnjëherë”, është shprehur Endri Prifti./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: