Connect with Us

Këngëtarja shqiptare përlotet në emision/ Tregon për periudhën më të vështirë të jetës së saj

Showbizz

Këngëtarja shqiptare përlotet në emision/ Tregon për periudhën më të vështirë të jetës së saj

Publikuar

-

Këngëtarja e dashur për publikun Ertila Koka ka rrëfyer dhe për një nga ngjarjet më të trishtueshme të jetës së saj. Në moshë shumë të vogël ka humbur nënën e saj dhe për këtë ajo është shprehur se ka qenë një nga periudhat më të vështira të jetës së saj.

E ftuar tek Rudina. gjithashtu ka treguar detajin se i ngjan shumë nënës së saj të ndjerë dhe nëse Zoti e bekon me një vajzë do t’i vendosë emrin e saj.

“Kam  qenë në klasë të parë 7 vjeç kur nëna u nda nga jeta. Ka qenë një periudhë e vështirë. Mungesa e mamit ka qenë e madhe. Uroj që çdo fëmijë të rritet pranë nënës. Kam qenë unë ajo që kam këmbëngulur që babi të martohej.  Unë i ngjaj shumë mamasë dhe nëse zoti më pagëzon me vajzë do të mbajë emrin e saj.”

Ndërkohë 3 motrat e saj i kanë bërë një mesazh surprizë dhe këngëtarja nuk i ka mbajtur dot lotët.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: