Connect with Us

“Nxjerrin diskun dhe shalët”/ Endri Prifti e thotë publikisht: 70 përqind e estradës nuk janë këngëtarë

Showbizz

“Nxjerrin diskun dhe shalët”/ Endri Prifti e thotë publikisht: 70 përqind e estradës nuk janë këngëtarë

Publikuar

-

Endri Prifti ka qenë i ftuar në emisionin Wake up ku dhe ka treguar se me cilët këngëtarë nuk do të bashkëpunonte kurrë.

Ai shprehet se 70 përqind e estradës nuk janë këngëtarë por nga ata që këndojnë playback dhe nxjerrin platformat (që nënkupton format e trupit).

“Jo emra, kemi thënë shumë jo sepse ne kemi shumë miq. Ka këngëtarë që nuk janë këngëtarë, mbi 70 përqind nuk janë këngëtarë. Këtu gjysmat nxjerrin diskun, disa të tjerë nxjerrin këto platformat (shalët).

Këtyre këngëtarëve nuk mund tua pranojmë bashkëpunimin. I duam i respektojmë por nuk mund të bashkëpunojmë“, është shprehur Endri./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: