Connect with Us

Zyrtarisht burrë e grua/ Taulant Xhaka dhe Arbnora kurorëzojnë dashurinë e tyre

Showbizz

Zyrtarisht burrë e grua/ Taulant Xhaka dhe Arbnora kurorëzojnë dashurinë e tyre

Publikuar

-

Futbollisti i kombëtares shqiptare Taulant Xhaka,  disa muaj më parë i propozoi për martesë partneres së tij Arbnorës, e cila është në pritje të ëmbël.

Pas 7 muajsh, Taulanti dhe Arbnora kanë vendosur të celebrohen dhe  tashmë janë zyrtarisht burrë e grua.

Këtë lajm Taulanti e ka bërë të ditur përmes disa fotove ku shfaqen duke firmosur aktin e martesës.

Arbnora dhe Taulanti duken shumë të lumtur ndërkohë që presin që shumë shpejt të vijë në jetë fëmija i tyre i parë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Aktorja e famshme publikon foton me të birin/ Tregon shqetësimin e vogël që kanë të gjitha nënat

Publikuar

-

Nga

Aktorja e njohur turke Hazal Kaya pak muaj më parë u bë nënë e një djali. 29 vjeçarja është shprehur se nuik do që të dalë në publik me të birin nga frika se mos e marrin mësysh. Çifti i vendosën vogëlushit të tyre emrin Fikret dhe deri tani ia kanë ruajtur në maksimum privatësinë. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një ëmbëlsirë e vërtetë/ Aktorja që fitoi zemrën e futbollistit të njohur

Publikuar

-

Nga

Elisa Visari është një aktore italiane e cila është bërë e njohur falë filmave “A cassa tutti bene”, “Non sonno assassino” dhe “Gli anni piu belli”. Ajo ka spikatur për bukurinë e saj si dhe së fundi është komentuar për një lidhje dashurie me futbollistin Nikolo Zaniolo. Sipas mediave italiane, Zaniolo ka nisur një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ndihem e vetmuar”/ Bebe Rexha probleme me ankthin dhe depresionin

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha duket se nuk po përjeton momentet më të mira në jetën e saj. Së fundi këngëtarja është distancuar nga rrjetet sociale dhe postimet. Ajo ka treguar edhe më herët problemet që ka me depresionin dhe ndjehet e vetmuar dhe përjeton ankthin. “Në pamje të parë, jam e sigurt se […]

LEXO TE PLOTE