Connect with Us

Premiera e parë e filmit “I love Tropoja”/ Amarda Toska i bën dedikimin e veçantë Ermal Mamaqit

Showbizz

Premiera e parë e filmit “I love Tropoja”/ Amarda Toska i bën dedikimin e veçantë Ermal Mamaqit

Publikuar

-

Ditën e sotme Ermal Mamaqi do të shfaqë premierën e parë të filmit “I love Tropoja” në Pallatin e Kongreseve.

Të shumta kanë qenë kolegë e personazhe të famshëm që i kanë uruar suksese Ermalit dhe nuk ka munguar një dedikim edhe nga bashkëshortja e tij, Amarda Toska.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me Ermalin dhe krahas saj shkruan: “Suksesi matet me punë dhe këtë ti e ke konfirmuar tashmë! Suksese për Premierën e parë të këtij lloji zemër! Sot është dita jote që të ulesh në pallation e kongreseve me sallën plot e të shijosh veprën që krijove. Të dua.”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: