Connect with Us

Mister dhe egoizëm/ Këto shenja të horoskopit nuk i nxjerrin kurrsesi sekretet e jetës private

Kuriozitete

Mister dhe egoizëm/ Këto shenja të horoskopit nuk i nxjerrin kurrsesi sekretet e jetës private

Publikuar

-

Demi

Njerëzit që i përkasin shenjës së Demit preferojnë t’i zgjidhin vetë problemet e tyre. Ata janë të vendosur dhe të aftë të jenë mbrojtësit e vetvetes pasi e kanë shumë të vështirë tu besojnë njerëzve, kështu që mbajtja sekret e gjërave private është një domosdoshmëri për ta.

Ata nuk kënaqen kur njerëzit nuk e respektojnë dëshirën e tyre për intimitet, ose kur të tjerët futen në biznesin e tyre.

Akrepi

Për shkak se janë lënduar në të shkuarën ata kanë mësuar të ruhen.  Ata janë të fshehtë dhe misteriozë sepse çdo sekret të jetës private e mbajnë vetëm për vete. Akrepët kanë kufij  ku preken shumë shpejt ndah dhe kur këto kufij preken ata mërziten dhe reagojnë shumë ashpër.

Virgjëresha

Virgjëresha e konsideron një gjë të shenjët privatësinë. Kur ata bëjnë çdo gjë vetë janë më të lumturit në botë.

E urrejnë faktin kur dikush ju tregon se çfarë duhet të bëjnë apo fusin hundët në punët e tyre.

Peshqit

Ata kanë nevojë për privatësi kur duan të bëjnë një punë të mirëm kur janë sëmurë apo kur duan të pushojnë. Ata e kanë shumë problem nëse të tjerët do t’i gjykonin për diçka ndaj dhe i ruajnë me shumë fanatizëm gjërat e jetës private./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: