Connect with Us

Rudina dhe Ermali bëjnë paqe/ Lënë pas sherrin e bujshëm

Showbizz

Rudina dhe Ermali bëjnë paqe/ Lënë pas sherrin e bujshëm

Publikuar

-

Para disa kohësh mes moderatores Rudina Magjistari dhe Ermal Mamaqi pati një sherr i cili fillimisht nisi në falë një rubrike në emisionin e mëparshëm të aktorit, “Xing me Ermalin.”

Kjo rubrikë u mor si një lloj ironie ndaj emisionit të pasdites që prezanton Rudina Magjistari. Më pas situata u ndërlikua edhe më shumë ku në emisionin e tij ishte e ftuar Tuna Sejdiu e cila u shpreh se nuk do të shkelte kurrë në emisionin e Rudinës.

Kjo e fundit nuk heshti por reagoi duke thumbuar dhe Ermal Mamaqin.

“Hej Tuna darling, po hakmerresh se pse unë bëj punën time dhe ftoj në program një këngëtar, që për rastësi është edhe kunati yt dhe që s’e detyron njeri të thotë atë që do?! Se s’di t’më ketë ndodh ndonjë gjë tjetër me ty mua n’jetë. Sa shumë urrejtje paske në shpirt! Keq m’vjen për ata që t’kanë afër. Sa për programin, kam s’kam simpati personale, ne i ftojmë të gjithë. Këtë punë e bëjmë çdo ditë prej 10 vjetësh. Kështu ti e kupton besoj se ç’vend zë ti në gjithë këtë histori, ku prej vitesh shoëbiz-i shqiptar ka nxjerrë me dhjetra yje,  që ke qejf ti shohësh: talente, kulturë dhe klas. Hajt me shnet! ps: Ermal e do edhe ti një?”,- shkruante Rudina.

Mirëpo duket se tashmë kjo hatëmbetje ka mbetur pas, pasi Rudina sot ka ftuar në emision Ermal Mamaqin së bashku me kastin e filmit “I love Tropoja.”

Ishte Ermali i cili nëpërmjet një statusi në Instagram tregoi se do të ishte i ftuar në emisionin e pasdites, Rudina./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: