Connect with Us

I dashurojnë problemet dhe kaosin/ Manipulatorët më të këqinj sipas horoskopit

Showbizz

I dashurojnë problemet dhe kaosin/ Manipulatorët më të këqinj sipas horoskopit

Publikuar

-

Akrepi

Njerëzit që i përkasin shenjës së Akrepit e dashurojnë kaosin. Po është e vërtetë janë shumë të dashur dhe të zgjuar por janë manipulatorët më të këqinj në tokë dhe këtë e bëjnë nëpërmjet gënjeshtrave, tërheqjes, premtimet e shumë e shumë gënjeshtra të tjera.

Ku e krijojnë kaosin më të keq? Në dashuri dhe nuk ju intereson aspak.

Luani

Ata njihen për karakterin e tyre impulsive dhe mjaftohen me një fjalë të hedhur në ajër dhe arrin të bëhet pikërisht kaosi që ata kanë synuar.

Ata janë shumë kokëfortë dhe egomaniak ndaj dhe duan që të arrijnë çdo gjë sipas mënyrës së tyre.

Binjakët

Kaosi i bën ata të ndihen gjallë. Ata e trajnojnë marrëdhënien në pak sekonda me zgjedhjet më të këqija të mundshme. Ata nuk e kanë idenë se çfarë po bëjnë. Jeta për ta është si shprehja “jeto momentin” por në të vërtetë verpimet e tyre sjellin kaos në çdo rast.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: