Connect with Us

Momenti i duhur që Kate Middleton të shkëlqejë/ Ja çfarë thotë ekspertja mbretërore

Showbizz

Momenti i duhur që Kate Middleton të shkëlqejë/ Ja çfarë thotë ekspertja mbretërore

Publikuar

-

Sipas një eksperti mbretëror Dukesha e Campbridge është në momentin e saj për të shkëlqyer pas largimit të Meghan nga familja mbretërore.

Marlene Koenig ka thënë për Insider që ky mund të jetë viti i Kate Middleton për të hedhur hapa në rolin e saj si mbretëresha e ardhshme.

“Ne do të shohim që ajo të dalë nga ajo krizaliste dhe të ketë kohën e saj të shkëlqejë në mënyrën e saj,” tha ajo.

Middleton ka pasur një fillim të ngjeshur të vitit, duke marrë foto zyrtare të të mbijetuarve të Holokaustit, si dhe duke filluar një studim të hershëm të zhvillimit të fëmijërisë në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: