Connect with Us

Vajzat grabisin një shtëpi/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Vajzat grabisin një shtëpi/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Songyl, Ejlyl dhe Xhemre shkojnë në shtëpinë e një çifti të pasur dhe vjedhin bizhuteri me vlerë. Papritur çifti kthehet në shtëpi dhe vajzat ja mbathin. Ejlyl dhe Xhemre arrijnë të shpëtojnë ndërsa Songyli kapet. Ata thërrasin policinë por nuk e denoncojnë Songylin kur mësojnë se ajo po përpiqej të shpëtonte shoqen e saj.

Meral zgjidhet nga juria për të përfaqësuar shkollën në konkursin e këndimit. Ejlyl dhe Xhemre shpëtojnë Kaderin ndërsa Kemal është zhdukur. Kaderin e telefonon e ëma dhe i thotë se Kemal nuk do e shqetësojë më kurrë.

Mesude detyrohet të punojë për të mbajtur familjen. Çifti i pasur vendos ta falë Songylin dhe fton shoqet e saj në shtëpinë e tyre. Toprak fton për një darkë Feriden. Feride pranon se është e dashuruar. Meral tallet me Kaderin dhe shtiret në telefon sikur është nëna e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi i ditës së sotme, e hënë 30 Mars/ Këto janë shenjat më me fat

Publikuar

-

Nga

Dashi Ju po përjetoni një periudhë sakrificash të mëdha, si në dashuri ashtu edhe në punë , do të ndjeni një ndjenjë të pasigurisë dhe paqëndrueshmërisë, por falë Hënës së favorshme do të arrini më në fund të shihni një shkëlqim shprese dhe të shihni dritën në fund të tunelit. Demi Ne na mungoi Saturni […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E lodhshme dhe e ndërlikuar/ Horoskopi javor sipas astrologut italian

Publikuar

-

Nga

Këtu është horoskopi javor i Paolo Fox nga e hëna 30 mars 2020 deri të dielën 5 prill 2020. Le të shohim së bashku parashikimin Dashi : Java do të jetë e lodhshme dhe paksa e nënshtruar për shkak të një marrëdhënie të ndërlikuar me dikë që jeni të detyruar të merrni pjesë, ose për […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Si ta mbani lëkurën tuaj të shëndetshme ndërsa jeni të mbyllur në shtëpi

Publikuar

-

Nga

Qëndrimi në shtëpi është mënyra më e mirë për të luftuar përhapjen e koronavirusit, por mbetja në shtëpi për periudha të zgjatura kohe mund të çojë në dëmtimin e lëkurës. Dr Kathleen Suozzi, një profesor ndihmës i dermatologjisë në Shkollën e Mjekësisë Yale, dhe Dr. Joshua Zeichner, drejtori i hulumtimeve kozmetike dhe klinike në Spitalin […]

LEXO TE PLOTE