Connect with Us

Një ish më shumë në listën e Pamela Anderson/ Pas dy javësh martesë, ndahet nga producenti 74 vjeçar

Showbizz

Një ish më shumë në listën e Pamela Anderson/ Pas dy javësh martesë, ndahet nga producenti 74 vjeçar

Publikuar

-

Aktorja Pamela Anderson i ka dhënë fund martesës së saj të 6. Pamela dhe Jon Peter u martuan 2 javë më parë  në Malibu në një ceremony mjaft sekrete. Ndërkohë që ne prisnim fotot e dasmësçifti ka vendosur t’i japë fund martesës.

Mund të themi që kja është një ndër martesat më afatshkurtëra në showbiz. Në një deklaratë për “Hollywood Reporter” ajo ka treguar edhe arsyen e ndarjes.

“Ne do të ishim shumë mirënjohës nëse na përkrahni, na duhet pak kohë për të rivlerësuar atë që kërkojmë nga jeta dhe nga njëri-tjetri”, u shpreh Anderson. Pamela thotë mes të tjerash: “Jeta është një udhëtim, ndërsa dashuria një proces. Me këtë të vërtetë universale në mendje, ne kemi vendosur reciprocikisht të heqim dorë nga martesa”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme/CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: