Connect with Us

“Po të ishte dy gisht burrë”/ Kompizotori i nxjerr dufin Ermal Mamaqit

Showbizz

“Po të ishte dy gisht burrë”/ Kompizotori i nxjerr dufin Ermal Mamaqit

Publikuar

-

Tashmë Ermal Mamaqi është kthyer në qendrën e vëmendjes të të gjitha mediave rozë me dy filmat e tij, “Dy gisht mjaltë” dhe “I love Trorpoja”. Aktori është përballur me shumë kritika nga personazhe të njohur të cilët kanë shprehur pakënaqësi ndaj tij.

I fundit që e ka shprehur këtë gjë ka qenë dhe kompozitori Genti Lako i cili ka kompozuar njërën prej kolonave zanore të filmit “2 gisht mjaltë”, ku ka intepretuar dhe Orgesa Zaimi.

Genti Lako ka shpërthyer me kritikat e tij me anë të një statusi në Facebook, ku akuzoi Ermalin dhe Orgesën se nuk ia kanë njohur publikisht autorësinë e krijimit. Referenca ishte për emisionin “Soiree` ku Ermali ishte i ftuar dhe  Orgesa është pjesë e programti si këngëtare.

Aty duket nuk i është përmendur emri si kompozitor dhe kjo e ka zemëruar kompozitorin Genti Lako. “Muzikën 42 track të filmit “2 Gisht Mjalt” e ka bo kjo kocka këtu. Po të ishte të paktën 2 gisht burrë do më falënderonte. Orgesa Zaimi Ermal Mamaqi. Un ju kom bo hasha . E more vesh Orgesa”- ishte statusi i Gentit.

Ndërkohë Orgesa  pretendon se është kundërta pasi ata e kanë falënderuar dhe i ktheu një përgjigje të ashpër : “Une mendoj qe je njeriu me jo njeri qe ekziston ne kte dynja dhe meqe e bere keshtu Genti Lako e para degjo mire se ke dhe “vesh” ..“Pse i fshive të tjerat“ e pyet Genti duke treguar kështu se debati, vazhdon..

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: