Connect with Us

“Jam single, por pranë kam një b*thë të madhe”/ Romeo Veshaj pranon publikisht ndarjen nga Jonida Maliqi

Showbizz

“Jam single, por pranë kam një b*thë të madhe”/ Romeo Veshaj pranon publikisht ndarjen nga Jonida Maliqi

Publikuar

-

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë.

Këtë e ka pranuar vetë Romeo në emisionin “Thumb on” ku tregoi se me Jonidën ishin ndarë në mënyrë shumë paqësore.

Por, nga ana tjetër, pas kësaj interviste, këngëtarja Jonida Maliqi ka postuar në rrjete sociale një shprehje, që duket një thumb për aktorin, Romeo Veshaj.

“Ji i njëjti person privatisht, publikisht dhe personalisht,”– është shprehja që ka ndarë këngëtarja në profilin e saj në Instagram.

Me sa duket deklarata e fundit e Romeos: “Nuk jam vetëm. Të thuash jam single është si reklamë që t’i bësh vetes. Jam single por kam pranë një b*thë të madhe”, e ka revoltuar paksa këngëtare e cila ka reaguar në rrjetet sociale.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: