Connect with Us

Kur as filtrat e Instagramit nuk të marrin përsipër/ Bashkëshortja e Lorik Canës publikon fotot pas mesantës

Showbizz

Kur as filtrat e Instagramit nuk të marrin përsipër/ Bashkëshortja e Lorik Canës publikon fotot pas mesantës

Publikuar

-

Bashkëshortja e ish kapitenit Lorik Cana, Monica Ercoli, ka publikuar për herë të parë foton e vajzës së porsalindur.

Pas tre javësh Monica ka treguar se sa e vështirë dhe e lodhshme është të qënit nënë. Teksa mban vajzën në kraharorin e saj, Monica ka treguar se është ora dy e mëngjesit dhe për këtë gjendje nuk ka filtër që e merr përsipër.

“Kur asnjë filter nuk të ndihmon. Ora e gjumit: 2”, shkruan ajo në foton e publikuar në Instastory. Javën e kaluar, Enkeleida mbushi 2 javë nga ardhja në jetë dhe babi Loriku vendosi të na e prezantojë për herë të parë të voglën. Ai publikoi foton e ëmbël me Enkeleidën në krahë, e cila ishte mbështetur mbi supin e të atit.

“ENKELEIDA sot mbush 2 javë dhe vendosëm ta prezentojmë !!! 👨‍👩‍👧‍👦👸🏼❤️”- shkruante Loriku krahas fotos me engjëllin e tij.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: