Connect with Us

Moderatori frikësohet nga admiruesja sekrete/ Kërkon ndihmë në polici

Showbizz

Moderatori frikësohet nga admiruesja sekrete/ Kërkon ndihmë në polici

Publikuar

-

Moderatori i njohur Carlo Conti ka paraqitur një ankesë tek autoritetet pasi është shprehur se një grua, admiruese e tij e përndiqte.

Conti ka treguar se gruaja  i dërgonte shumë letra Carlos dhe prej kësaj ai është detyruar të bëjë një ankesë te autoritet.

Për muaj më radhë moderatorin italian Carlo Conti e ka përndjekur një grua duke e detyruar të paraqesë një ankesë te autoritetet.

Ankesa përfundoi në duart e zëvendësprokurorit Francesco Gualtieri, ndërsa magjistratura ka deleguar policinë për të gjurmuar adhuruesen sekrete.

Moderatori është i martuar dhe i dashuruar me Francesca Vaccaro-n. Të martuar që nga viti 2012 dhe prindër të Matteo-s së vogël, ata të dy janë cilësuar si çifti perfekt.Carlo Conti nuk është personazhi i famshëm i vetëm që është ngacmuar nga fansat.

Para tij, Sarah Felberbaum, Sabrina Ferilli, Barbara De Rossi, Michelle Hunziker, Elisabetta Canalis, Flavio Insinna dhe Francesco Facchinetti raportuan raste të ngjashme.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: