Connect with Us

Nata e parë e festivalit të Sanremo-s/ Zbulohen dy prezantueset që do të ngjiten në skenën e madhe

Showbizz

Nata e parë e festivalit të Sanremo-s/ Zbulohen dy prezantueset që do të ngjiten në skenën e madhe

Publikuar

-

Gjithçka është gati për mbrëmjen e parë të Sanremo 2020 . Do të jetë nata e Diletta Leotta dhe Rula Jebreal, gratë e para të zgjedhura nga Amadeus si bashkë- pritëse të këtij edicioni të 70-të. Por si përgatiten dy prezantueset e para për mbrëmjen e madhe? Diletta Leotta postoi një fotografi gjatë provave të furishme në Ariston: «Bëni vetes një vcend të rehatshëm shfaqja do të fillojë» , ndërsa Rula Jebreal , një shkrimtare dhe gazetare palestineze, e cila do të lexojë një fragment kundër dhunës ndaj grave, ka publikuar një foto me një titull shpjegues : « E qetë para stuhisë», duke iu referuar ndoshta shumë polemikave që shoqëruan praninë e tij në skenën e Festivalit .

Një temë që do të rikthehet në qendër edhe me ndërhyrjen e Gessica Notaro , dikur Miss Romagna, e skarë me acid nga ish-i dashuri i saj, dëshmi për jetën që rebelon kundër barbarisë. Sonte, e Martë 4 Shkurt , 12 yje të mëdhenj do të performojnë. Achille Lauro, Anastasio, Bugo dhe Morgan, Diodato, Elodie, Irene Grandi, Raphael Gualazzi, Marco Masini, Rita Pavone, Riki, Vibrations dhe Alberto Urso./ Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: