Connect with Us

Aurela Gaçe e pikëlluar për humbjen e Nexhmije Pagarushës/ Tregon për telefonatën e saj të fundit

Showbizz

Aurela Gaçe e pikëlluar për humbjen e Nexhmije Pagarushës/ Tregon për telefonatën e saj të fundit

Publikuar

-

Largimi nga jeta i bilibilit të muzikës shqiptare Nexhmije Pagarusha i ka pikëlluar të gjithë. Kolegë dhe familjarë kanë shprehur ngushëllimet për humbjen e madhe të artit shqiptar.

Këngëtarja Aurela Gaçe ka ndarë me ndjekësit e saj telefonatën e fundit që kishte shkëmbyer me të madhen Nexhmije Pagarushën.

E pikëlluar Aurela shkruan: Keto foto u bene ne Prishtine, ne shtepine tende. Sa here kisha mundesi te udhetoja ,patjeter do te vija te te vizitoja . Telefononata e fundit ishte para pak kohësh , e Pyetja jote ishte-Kur po vjen me më pa? Sapo te kem mundesine -t’u pergjigja. Megjithëse nuk erdha dot , ti e dije dashurinë e madhe qe kisha për ty.

Sa mirë qe pata mundesine të ta tregoj kete ,sa ishe ketu ,mes nesh. Pate mundesinë të marrësh dashurine e repsektin jo vetem te brezave te rinj ne skene, por e një kombi te tërë. Lum zemra jote me sa shume dashuri u mbush. Lum ne, qe moren nga ti. Foton e pare, nuk e kisha publikuar asnjehere, sepse nuk di pse me sillte trishtim, packa se aty jemi te buzeqeshura.

Dora jote ,duke pëshëndetur,më dukej sikur thoshte Lamtumirë, Secili do te largohet nga kjo jete, por lum kush mundi te jape e te marre dashuri. E ti ,na dhe kaq shume ! Faleminderit mbreteresha e muzikes tone . NEXHMIJE PAGARUSHA❤ , PUSHOFSH NE PAQE “- shkruan në postimin e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: