Connect with Us

FOTOT-Mozzik dhe Loredana të divorcuar?/ Ja detaji që i nxorri zbuluar

Showbizz

FOTOT-Mozzik dhe Loredana të divorcuar?/ Ja detaji që i nxorri zbuluar

Publikuar

-

Reperi Mozzik dhe Loredana Zefi janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar. Ka patur shumë aludime se çifti është divorcuar por detaji i zbuluar së fundi tregon se ata ende nuk janë divorcuar.

Përpos se ata janë ndarë dhe nuk jetojnë më me njëri-tjetrin duket se Loredana është bërë nostalgjike pasi ka publikuar një foto teksa reperi e përkëdhel tek flokët. Ndonëse e ka prerë foton detajet tregojnë se bëhet fjalë për Mozzik.

Megjithatë, një detaj tjetër tek fotot e saj tregon se ajo dhe Mozzik nuk janë divorcuar.Loredana ka publikuar në Instastory një foto të disa frutave të vendosur në një pjatë të dekoruar bukur dhe në cep qëndron një letër. Ajo që bie në sy është pikërisht hyrja e letrës ku shkruhet “Zonja Aliu”.

Ka patur shumë reagime nga fansat të cilët mendojnë se në të vërtetë ata nuk janë ndarë por e gjitha kjo është një lojë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: