Connect with Us

Ejlyl bëhet xheloze për Xhemrenë/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Trendi Sot

Ejlyl bëhet xheloze për Xhemrenë/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Kemal kërcënon Ejlylin me motrën e saj. Ejlyl godet me shuplakë Kemalin. Gynej ndan sërish me Songylin problemet e prindërve të tij. Ejlyl bëhet xheloze për Serkanin dhe Xhemren. Kader i lutet Kemalit t’i tregojë vendndodhjen e nënës së saj.

Feride mëson se dikush i ka dërguar një telefon Kaderit por Neriman nuk i tregon që prapa kësaj fshihet nëna e Kaderit. Kader mërzitet kur mëson se Songylin do e birësojnë. Xhemre i tregon Ejlylit se ajo është dashuruar me Serkanin.

Toprak i bën një dhuratë të këndshme Ferides dhe i këndon asaj një këngë. Vajzat e jetimores shkojnë në konkursin e shkollave për të mbështetur Meralin. Xhemre kupton se Serkan është i dashuruar me Ejlylin. Songyl mëson se Gynej e ka gënjyer për prindërit e tij./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: