Connect with Us

“Nuk dua që Meghan dhe Archie të vuajnë si unë”/ Princ Harry flet për herë të parë për problemet me shëndetin mendor

Showbizz

“Nuk dua që Meghan dhe Archie të vuajnë si unë”/ Princ Harry flet për herë të parë për problemet me shëndetin mendor

Publikuar

-

Prince Harry dhe Meghan Markle kanë bërë daljen e parë publike pasi hoqën dorë nga familja mbretërore dhe titujt.

Meghan dhe Harry janë bërë pjesë e eventit të JPMarorgan në Miami konfirmoi një nga zëdhënësit e pallatit Buckingham.

Burime të afërta me Harryn kanë treguar se fjalimi i i Princit kishte në fokus gjendjen e tij mendore pasi humbi mamanë e tij në vitin 1997 nga një aksident fatal nënë Paris.

Haary tregoi se si për 3 vite radhazi ka marrë ndihmë profesionale për të përballuar traumën që la vdekja e nënës së tij Lady Diana.

Harry gjithashtu ka folur për largimin dhe tërheqjen e tyre nga pallati mbretëror dhe familja duke u shprehur se nuk është penduar aspak për këtë vendim pasi mendosn se është më e mira për të dhe familjen. Ai nuk dëshiron që Meghan dhe Archien të vuajnë apo të kalojnë në situatën që ai ka kaluar kur ishte fëmijë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT- Femra më seksi në botë/ Ndryshimet drastike që pësoi ndër vite modelja e famshme

Publikuar

-

Nga

Kelly Brooks e cila sot është 40 vjec ka qenë gjtihnjë në fokus të kopertinave më prestigjoze të modës. Fiziku dhe pamja e saj bënin që Kelly të ndizte fansat. Së fundi ajo ka qenë shumë e komentuar për shkak të ndryshimit drastic në pamjen e saj. Të gjithë nisën të komentonin për kilogramët e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Familja Beckham shpenzon miliona dollarë/ Shton në koleksion apartamentin super luksoz

Publikuar

-

Nga

david dhe victoria bekham

Familja e famshme e showbizit, Beckham, ka shtuar në koleksionin e saj një tjetër apartament luksoz. Mediat e huaja shkruajnë se apartamenti kap shifrën e 24 milionë dollarësh në Miami. Apartamenti ndodhet në godinën e quajtur “Muzeu 1000” në qytetin kryesor të Floridës dhe do të jetë rezidenca e familjes aty, pasi David ka lënë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Shoqja e ngushtë e miliarderes “thyen” rrjetin/ Gatuan në kuzhinë vetëm me të brendshme

Publikuar

-

Nga

Mikesha më e ngushtë e Kylie Jenner, Anastasia Karanikolau i ka vënë flakën rrjetit me fotot e fundit nga karantina. Bukuroshja bjonde është shfaqur super në formë dhe ka treguar linjat e saj bombastike. E veshur vetëm me të brendshme Anastasia është shfaqur duke gatuar në kuzhinë teksa ndodhet në karantinë. Krahas fotos shumë seksi […]

LEXO TE PLOTE