Connect with Us

Bjondina me sytë qiellorë/ Modelja që do t’iu “heqë trurin” me format e saj

Showbizz

Bjondina me sytë qiellorë/ Modelja që do t’iu “heqë trurin” me format e saj

Publikuar

-

Trista Mikail, e lindur më 17 korrik 1997, është një modele amerikane. Ajo ka bashkëpunuar me marka të tilla si 138 Water. Trista është paraqitur në revistën CWEN. Ajo lindi dhe u rrit në Idaho.

Modelja seksi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve prej tipareve të saj si dhe linjave perfekte. Trista pozon vetëm me bikini pasi është një reklamuese shumë e zonja e rrobave të banjove. Ajo numëron mbi 122 mijë ndjekës në Instagram me të cilët ndan foto tejet sensuale.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme me 40 fotot e modeles amerikane Trista Mikail./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përvëluese si Carmen Ortega/ Fotot e modeles që “tërbuan” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj. Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Provokuese dhe tepër sensuale/ Fotot fantastike të modeles ruse

Publikuar

-

Nga

Ajo është një blogere e cila është  bërë shumë e njohur në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen ruse Irina Sitkova. Ajo është mjaft aktive në Instagram ku ndan shumë foto provokuese me ndjekësit e saj si dhe stilin e jetesës dhe udhëtimet nëpr vende të ndryshme të botës. Irina është në një marrëdhënie dashurie […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ëndrra e çdo mashkulli”/ Njihuni me modelen peruane që po çmend rrjetin

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Denise Schaefer është një nga vajzat më seksi të shoëbizit të huaj. Me origjinë nga Peruja, Denise i çmend të gjitha ndjekësit me fotot e saj provokuese. Ajo u bë e njohur falë revistave të famshme si Nylon dhe Esquire. Denise është gjithashtu shumë e famshme në rrjetet sociale ku ndan me […]

LEXO TE PLOTE