Connect with Us

Dashuria bëhet më e bukur me Preciosa/ Ofertat marramendëse për 14 Shkurtin

Trendi Sot

Dashuria bëhet më e bukur me Preciosa/ Ofertat marramendëse për 14 Shkurtin

Publikuar

-

Ende nuk e keni menduar dhuratën për të dashurit tuaj për këtë Shën Valentin?

Preciosa është gjithmonë pranë jush për t’ju ofruar dhuratat më të bukura për njerëzit tuaj të zemrës.

Këtë Shën Valentin, Preciosa ka menduar për të gjithë të dashuruarit duke sjellë 20-50% ulje për të gjitha produktet.

Preciosa është një brand unik me dyqanet ku ofrohen markat më të njohura të orëve, bizhuterive dhe aksesorëve të ndryshme.

Një orë mund të jetë dhurata ideale, si simbol i kujtimeve dhe momenteve më të bukura. Në Preciosa Watches & Jewellery do të gjeni një larmishmëri modelesh për të gjitha tipet e njerëzve, duke filluar nga sportivët e deri te klasikët.

Bizhuteritë e famshme Çeke me kristalet shumëngjyrëshe Preciosa, si dhe orat e firmave më të njohura TISSOT, C.Klein, Guess, Cavalli, Festina, Pierre Lannier etj, mund ti përfitoni me 20%-50% ulje.

Nxitoni për të kapur ofertat e çmendura për të bërë të lumtur të dashurit e zemrës suaj me dhuratat e veçanta që ofron ky dyqan.

Të gjithë njerëzit e dashurojnë të bukurën, prandaj zgjidhni Preciosa për të falur ngrohtësi përmes dhuratave të blera në dyqanet e “Preciosa”.

Dhurata më e mirë për festën e dashurisë e ka emrin Preciosa.

Për më shumë informacione mund të klikoni në faqen zyrtare: www.preciosa.al dhe faqen e Instagramit: Preciosa.albania. Dyqanet tona i gjeni në QTU, Toptani, Ring Center, Myslym Shyri dhe në ish Bllok.

Për më shumë oferta telefononi në 0694048900./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: