Connect with Us

Dashuria, shëndeti dhe paratë/ Surprizat që ka parashikuar horoskopi për këtë javë

Life Style

Dashuria, shëndeti dhe paratë/ Surprizat që ka parashikuar horoskopi për këtë javë

Publikuar

-

Dashi

Kjo javë do të jetë e vështirë për ju. Këtë javë, ju mund të duhet të përballeni me shumë vështirësi në ruajtjen e ekuilibrit midis punës dhe shtëpisë. Presioni i punës do të jetë i lartë, si dhe disa çështje shtëpiake gjithashtu mund të shkaktojnë stres. Në një situatë të tillë, do të ndjeheni të dobët mendërisht. Është më mirë të mos bëni shumë presion mbi veten tuaj. Kjo do të ndikojë në shëndetin tuaj. Gjatë kësaj kohe, marrëdhënia juaj me bashkëshortin tuaj do të mbetet e fortë dhe ata do të ecin krah për krah me ju. Duke folur për dashurinë, gjatë kësaj kohe do të keni më pak shanse të takoni partnerin tuaj. Kjo javë do të jetë normale për sa i përket parave. Gjatë kësaj kohe do të duhet të shpenzoni shumë me mend. Duke folur për shëndetin tuaj, gjatë kësaj kohe ju duhet të kujdeseni më shumë për shëndetin tuaj.

Demi

Do të jetë një javë mikes për ju përsa i përket punës. Gjatë kësaj kohe do të ndiheni i pakënaqur me veten.Përsa i përket dashurisë do të keni një javë shumë romantike. Do ta gjeni veten të pikturuar me ngjyrat e dashurisë.Financat dhe shëndeti gjithashtu do të jenë shumë pozitiv këtë javë.

Binjakët

Fillimi i javës do të jetë shumë i mirë për ju. gjatë kësaj kohe do të shpërblehen të gjitha përpjekjet tuaja për të qenë të suksesshëm. Përsa i përket dashurisë, do të keni një grindje të vogël me partneren tuaj e cila do të shkaktojë një atmosferë jo të mirë në shtëpinë tuaj.

Gaforrja

Kjo javë do të jetë e mirë përsa i përket financave. Mënyra sesi po shpenzoni pa menduar, është e mundur që situata juaj financiare mund të bjerë në mënyrë drastike. Nëse dëshironi ta mbani gjendjen tuaj financiare të qëndrueshme, atëherë do të jetë më mirë nëse nuk bëni ndonjë punë madhore në lidhje me paratë gjatë kësaj periudhe.

Marrëdhëniet me bashkëshortët pritet të intensifikohen. Disa tensione janë të mundshme gjatë kësaj periudhe në jetën tuaj romantike. Dallimet e vazhdueshme me partnerin tuaj mund të jenë të thella, gjë që do të bëjë që të dy të dashuroheni.

Luani

Për ca kohë, nuk keni qenë në gjendje t’i kushtoni vëmendje jetës suaj personale si duhet, por gjatë kësaj kohe familja juaj do të jetë përparësia juaj. Kjo javë do të jetë e dedikuar për familjarët tuaj. Të dashurit tuaj do të marrin mbështetjen tuaj të plotë. Do të keni mundësi të kuptoni bukurinë e marrëdhënieve tuaja. Shëndeti i prindërve tuaj do të jetë shumë i mirë. Gjatë kësaj kohe ju do të merrni një shans për të udhëtuar me ta. Marrëdhënia juaj me bashkëshortin tuaj do të mbetet e fortë gjatë kësaj periudhe.

Virgjëresha

Nëse jeni i përfshirë në fushën e artit, atëherë kjo javë është shumë e mirë për ju. Gjatë kësaj kohe, ju mund të përparoni. Puna juaj do të vlerësohet përreth. Gjatë kësaj kohe ju mund të merrni një shans për të udhëtuar për në punë.

Nëse jeni i martuar, atëherë do të kaloni shumë kohë me bashkëshortin tuaj këtë javë dhe romanca do të jetë në ajër. Në këtë kohë ju duhet t’i kushtoni më shumë vëmendje jetës tuaj të martuar. Situata juaj financiare do të jetë e fortë. Gjatë kësaj periudhe mund të shpenzoni shumë më tepër për veten tuaj.

Peshorja

Në frontin e punës do të jetë një javë e ngjeshur për ju. Gjatë kësaj kohe, ju mund të duhet të bëni detyra të shumta njëkohësisht. Shtë më mirë që të bëni planet tuaja paraprakisht, në mënyrë që të mund të përfundoni të gjithë punën tuaj me kohë. Gjatë kësaj kohe nuk duhet të prisni shumë nga kolegët tuaj. Mundohuni ta përfundoni punën tuaj vetë.

Kjo javë nuk do të jetë e mirë për ju sa i përket parave. Gjatë kësaj kohe, ankthi i lidhur me paratë mund t’ju shqetësojë.

Akrepi

Në këtë periudhë do t’u kushtoni më shumë vëmendje familjarëve tuaj. Ju mund të keni disa diskutime të rëndësishme me anëtarët e familjes tuaj dhe do të përpiqeni të sillni disa përmirësime të nevojshme në shtëpinë tuaj. Nëse merrni një vendim të rëndësishëm në këtë kohë, do të merrni mbështetjen e plotë nga anëtarët e familjes tuaj.

Gjatë kësaj kohe do e gjeni veten të rrethuar nga energji pozitive. Do të ndiheni se gjërat po kthehen në favorin tuaj dhe do ta konsideroni veten me shumë fat. Ju keni punuar vazhdimisht në fushën e punës për ca kohë dhe gjatë kësaj kohe po prisni sukses.

Nuk do të ketë asnjë shqetësim për financat. Ju mund të shpenzoni më shumë para ndërkohë për të përmbushur përgjegjësitë tuaja familjare.

Shigjetari

Kjo javë do të jetë shumë e rëndësishme për jetën tuaj romantike. Sidoqoftë, nëse nuk tregoni kurajo, atëherë do të ndjeheni të zhgënjyer. Nëse ju pëlqen dikush, atëherë jini të sigurt ndërsa bëni një propozim dashurie dhe flisni zemrën tuaj. Është e mundur që të merrni një përgjigje pozitive. Nëse jeni i martuar, atëherë përpiquni të forconi marrëdhëniet tuaja me bashkëshortin tuaj.

Bricjapi

Nëse jeni biznesmen, mund të ketë një pengesë të madhe në biznesin tuaj në fillim të javës, por gradualisht situata do të përmirësohet. Vazhdoni të përpiqeni me gjithë guximin tuaj dhe në fund do të fitoni. Gjatë kësaj periudhe, ju do të dilni nga zona juaj e rehatisë dhe gjithashtu do të merrni një rrezik të madh. Gjatë kësaj kohe ju gjithashtu do të përpiqeni të sillni ndryshime në fusha të shumta të jetës suaj, qoftë kjo në punën tuaj ose në jetën personale. Ka shenja që këto përpjekje do të jenë të suksesshme në një masë të madhe. Për sa i përket parave, kjo javë nuk do të jetë aq e mirë. Mos harxhoni shumë më tepër, sepse nuk do të mund t’i kushtoni shumë vëmendje kursimeve.

Ujori

Kjo javë do të jetë shumë me fat për ju financiarisht. Ka të ngjarë të merrni disa përfitime të mëdha financiare për shkak të punës suaj të palodhur.

Nëse jeni biznesmen, atëherë investimi në ndonjë projekt, i madh apo i vogël, do të dëshmojë se është i dobishëm për ju. Këtë javë ju duhet të bëni kujdes të veçantë për shëndetin tuaj.

Peshqit

Do të merrni rezultate të mira në vendin tuaj të punës këtë javë. Megjithëse mund të përballeni me situata të çuditshme, do të jeni në gjendje t’i zgjidhni të gjitha problemet.

Mund të ketë disa ndryshime në punën tuaj këtë javë dhe ju do t’i pranoni me zemër të hapur. Nëse po përpiqeni të merrni një kredi nga banka për të përmirësuar biznesin tuaj, atëherë këtë javë mund të merrni një përgjigje pozitive. Do të ketë disa trazira në jetën tuaj romantike këtë javë. Është e mundur që prindërit tuaj të mos jenë të kënaqur me zgjedhjen tuaj. Në një situatë të tillë, ju mund të jeni shumë të zhgënjyer. Por mos e humb shpresën. Prindërit tuaj do t’ju mbështesin. Kjo javë duket pak e vështirë për sa i përket parave./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE