Connect with Us

Emocione dhe turp/ Shenjat më të ndjeshme të horoskopit

Trendi Sot

Emocione dhe turp/ Shenjat më të ndjeshme të horoskopit

Publikuar

-

Peshqit

Peshqit janë një nga shenjat më të ndjeshëm të zodiakut. Ata përpiqen të ruajnë ndjenjat e tyre gjë që mund t’i bëjë ata të tremben. Ata janë gjithashtu shumë kreativë dhe mundohen gjithnjë të flasin me fakte.

Bricjapi

Edhe kjo shenjë ku e gjen veten përballë një situate me të cilën është ngarkuar atëherë përjetojnë momenti ankthi. Nëse ndodhen në një situatë të pakëndshme atëherë preferojnë të largohen.

Virgjëresha

Virgjëresha zakonisht duket e turpshme pasi është një nga ato shenja të zodikaut që mendohet para se të flasë. Ata janë shumë të kujdesshëm me fjalët dhe dhe nuk flasin pa patur informacion të plotë për atë që po flitet.

Gaforrja

Gaforret janë të turpshme pasi ata gjtihnjë preferojnë më shum ë të dëgjojnë se sa të flasin. Kur gaforret gjenden para një grupi dhe nuk flasin atëherë do të thotë se atop o dëgjojnë me vëmendje të gjitha gjërat që thuhen./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: